Саморегуляція та релаксація у стресових умовах

Дата публікації: 05.10.2022

13 жовтня в рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбудеться онлайн-семінар, направлений на психологічну підтримку осіб, які перебувають у стресовим умовах та постраждали від бойових дій, за допомогою методик релаксації та саморегуляції.

Восьмий місяць триває війна в Україні. Навіть у порівняно безпечних регіонах ситуація не тішить. Жахливі новини, постійні повітряні тривоги, тисячі переляканих внутрішньо переміщених осіб, невизначеність і нерозуміння майбутнього. Такі реалії спричиняють величезну внутрішню напругу, наша психіка перебуває у ненормальних стресових умовах. Як адаптуватися до такого стану справ і давати собі раду, розкаже старша спеціалістка з питань залучення громадськості Кадрія Сафіуліна.  

Спікерка розкаже про синдром вигорання та чинники його виникнення, основні прояви та вплив на здоров’я. Поговорить про стрес, його види та фази. Під час вебінару ви дізнаєтеся про стресори, стресову поведінку і те, як їх визначити. Ще про методи подолання стресу та стресостійкість людини. Проконсультує i про саморегуляцію та релаксацію, вправи, надасть корисні поради щодо поведінки у стресових умовах. А на завершення – синхронна гімнастика.

Запрошуємо до участі у вебінарі керівників та актив ОСББ, співвласників багатоквартирних будинків, представників місцевих ГО.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/QQqR5cHLs6CbzXmVA

Початок – о 15:00, підключення учасників – з 14:30 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

 

@admin
@admin
+1057
Рейтинг
194
постів
5
1
0
Рейтинг посту: +4
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0