Взаємодопомога добросусідство та безпека в умовах воєнного стану

Цінність добросусідства
А у вашому будинку сусіди виручають один одного? Ще ні? Тоді саме час це зробити
Цінність громадянської активності
Велич та краса океану створюється гуртуванням малих крапель. Гуртуймося й ми! Приєднуйся до спільних добросусідських ініціатив! Адже тільки разом ми здатні на більше! Стань частиною величі України
Як членам правління ОСББ зберегти власне психічне здоров’я та допомогти іншим під час війни
Як членам правління ОСББ зберегти власне психічне здоров’я та допомогти іншим під час війни. Оглядова тема Війна кардинально змінила і нас, і умови нашого життя. Нам треба навчитисяжити і ефективно діяти в умовах невизначеності, яка навряд чи зникне навіть після нашої перемоги. Для цього нам потрібна здорова психіка, життєві сили та внутрішній стрижень, щоб вміти з холодним розумом і витримкою швидко приймати рішення.
Як набути вміння ефективного спілкування: слухати і чути один одного. Частина 1
У цій статті ми обговоримо чи не найважливіший компонент техніки ефективного спілкування – вміння слухати і чути один одного.
Як набути вміння ефективного спілкування: слухати і чути один одного. Частина 2
У частині 2 цієї статті ми розглянемо зворотний зв’язок при спілкуванні, його види та їх застосування під час вислуховування. Поговоримо про стилі слухання та сформулюємо корисні поради для підвищення ефективності спілкування.
Інформаційна безпека будинку. Онлайн-семінар 10 листопада 2022 року
10 листопада 2022 року у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» для представників ОСББ та місцевих громадських організацій відбувся вебінар про міжнародний і український досвід інформаційної безпеки будинку.
Грантрайтинг та фандрайзинг у діяльності ОСББ
Якщо наш актив - будинок ОСББ, то можливим є інвестування в його енергоефективність (економія енергоресурсів та коштів); інвестування у підвищення рівня комфортності та якості життя (соціальний ефект); інвестування у підтримання (пролонгацію) життєвого циклу будівлі.
Не знайшли відповідь? Задати питання