ЧАТ-БОТ

Дата публікації: 23.08.2022

Через чатбот у Телеграм, гарячу лінію комунікаційної платформи, коментарі та запити у соціальних мережах організоване експертне консультування мешканців багатоквартирних будинків,  співвласників ОСББ, представників місцевої влади, громадських активістів та інших зацікавлених громадян.

Процедура консультування передбачає можливість знайти актуальні інформаційні матеріали та отримати оперативну відповідь на питання створення та функціонування ОСББ в умовах воєнного та післявоєнного періоду, надання субсидій на оплату комунальних послуг, утримання житлових будинків в умовах військових дій, енергоефективності та енергозбереження в будинку, юридичні питання, соціального захисту громадян та інших релевантних тематиці питань.
Для отримання необхідної інформації потрібно пройти за посиланням https://t.me/OSBBOK_BOTВказати з якої Ви області та міста, переглянути список тем та відповідей. Якщо Ви не знайшли відповіді або інформація виявилася не повною, можна  поставити запитання консультанту на одну з обраних тем. Запитання має бути точним, коротким і без зайвого емоційного забарвлення. Зверніть увагу, що відповідь може з'явитися не відразу, а  протягом  3 - 5 робочих днів.
@admin
@admin
+1547
Рейтинг
260
постів
371
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0