Чи можна створити ОСББ в будинку ЖБК?

Дата публікації: 12.12.2021

Створити ОСББ в будинку, який був споруджений ЖБК, можна двома способами: (1) в порядку ст. 5 Закону України “Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку”, шляхом реорганізації ЖБК в ОСББ, або (2) шляхом створення ОСББ в загальному порядку. В першому випадку ОСББ є правонаступником прав і обов’язків ЖБК, у другому - не є, а ЖБК виступає щодо ОСББ колишнім балансоутримувачем будинку.

Посилання: ст.ст. 5, 6 Закону України “Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку”

@admin
@admin
+1069
Рейтинг
198
постів
23
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0