Чи можна за борги перед ОСББ обмежити користування спільним майном ?

Дата публікації: 24.12.2021

Можна, за дотримання одночасно таких умов:

1) Така відповідальність як обмеження користування спільним майном передбачена статутом конкретного ОСББ.

2) Рішення про притягнення боржників (або конкретного боржника) до такої відповідальності прийняте загальними зборами ОСББ.

Посилання:     ст.ст. 7 і 10 Закону України “Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку” (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2866-14#Text)

@admin
@admin
+1057
Рейтинг
194
постів
44
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0