Хто голосує на установчих та загальних зборах від імені неприватизованих квартир?

Дата публікації: 12.12.2021

Т.зв. “неприватизовані” квартири мають свого власника – державу або територіальну громаду. Тож саме уповноважений представник відповідного державного органу або органу місцевого самоврядування і голосує на установчих та загальних зборах ОСББ.

Посилання:

  • ст.ст. 6 і 10 Закону України “Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку”
  • ст.ст. 170-172 Цивільного кодексу України
@admin
@admin
+1039
Рейтинг
188
постів
23
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0