За якою формою складати протокол установчих зборів ОСББ?

Дата публікації: 10.12.2021

Закон не зобов’язує складати протокол установчих чи загальних зборів ОСББ за якоюсь типовою формою. Така форма передбачена виключно для зборів співвласників багатоквартирного будинку (тобто, зборів у будинку, де не створено і не створюється ОСББ). Отже, протокол установчих і загальних зборів ОСББ можна складати в довільній формі.

Посилання:

  • ст.ст. 6 і 10 Закону України “Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку”
  • наказ Мінрегіону від 25.08.2015 р. № 203 “Про затвердження форми протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку”.
@admin
@admin
+396
Рейтинг
111
постів
7
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0