Для членів правління та ревізійної комісії провели експрес-практикум з обліку та звітностi в ОСББ

Дата публікації: 30.01.2022

27 січня у рамках проєкту «Добрі сусіди — одна країна» представники ОСББ, профільних відділів ОМС та громадських організацій опрацьовували другу частину спецтеми обліку і звітності в ОСББ.

Дмитро Левицький, старший спеціаліст з адвокації ОСББ, та Вікторія Погорєлова, старша спеціалістка з питань розвитку ОСББ проєкту «Добрі сусіди — одна країна», провели експрес-практикум для членів правління та ревізійної комісії. Спецiалiсти розповіли про основи обліку та звітності в ОСББ, розглянули три «стовпи» бухобліку: рахунок 48, визнання доходів за витратами, та кошторис. А ще - обговорили логіку бухгалтерських проводок та цільове використання коштів - складання та аналіз виконання кошторису. Розглянули i приклади складання та коригування кошторису термомодернізації.

Світлана Васюткіна з м. Бахмут, представниця ОСББ "Ювілейна, 107", зауважила: «Я надам презентації нашому бухгалтеру - перевіримо правильність ведення нашої бухгалтерії та кошториси, правильність їхнього складання».

Раїса Лаврова, голова правління ОСББ «Комфорт» з м. Старобільськ, прокоментувала: «Я думаю, що самостійно, без професіонала, у бухобліку не обійтися. Потрібно, як рекомендуєте, наймати ФОП-бухгалтера».

Теж хочете бути фынансово грамотнi для розвитку ОСББ? Радимо стежити за нашими новинами та не пропускати цікаві заходи - готуємо для вас найактуальнішу інформацію щодо ефективної роботи ОСББ, міста, області, країни. Уже 3 лютого відбудеться онлайн-семінар «Адвокація спільних інтересів на рівні міста — області — держави: загальний огляд». Реєструйтеся вже зараз — https://forms.gle/NLAWHsbxs1QwZvQH9

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

@admin
@admin
+1737
Рейтинг
310
постів
10
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0