Досвід реконструкції будівель на територіях, що зазнали руйнувань - нове життя старої домівки

Дата публікації: 07.10.2022

12 жовтня відбудеться онлайн-семінар «Вітчизняний та міжнародний досвід реконструкції житлових і громадських будівель на територіях міст та населених пунктів, що зазнали руйнувань внаслідок бойових дій». Минулого місяця команда проєкту «Добрі сусіди – одна країна» розпочала комунікаційну кампанію щодо відновлення житлового та громадського простору у містах, що зазнали руйнувань внаслідок бойових дій, під назвою «Нове життя старої домівки». Метою якої є підготовка та поширення серед мешканців постраждалих від війни населених пунктів, відповідних громад та представників регіонального керівництва інформації про можливі варіанти відновлення належних умов життя та роботи на територіях населених пунктів, де ведуться або велися бойові дії. У результаті кампанії ми за сприяння робочих груп у цільових містах проєкту розробимо концепції відновлення будівель та локацій, що постраждали або були занедбані в результаті ведення воєнних дій, для кожного з обраних населених пунктів, а також проілюструємо обрані об’єкти в каталозі графічних рішень у форматі «було – стало – буде». А допоможуть з цим спеціалісти з будівництва та урбаністики, дизайну, архітектури та просторового планування.

На першому етапі планується підготовка комплексних пропозицій щодо впровадження концепцій відновлення, реконструкції чи реорганізації будівель та місць відпочинку за результатами системного аналізу опитувальникiв, що включатимуть пропозиції і побажання ОМС і представників громад щодо обраних будівель та громадських просторів.

Запрошуємо до участі у семінарі представників профільних департаментів ОМС, ВЦА, державних органів влади, комунальних підприємств, управляючих компаній, приватного бізнесу, керівників та актив ОСББ, співвласників багатоквартирних будинків, представників місцевих ГО.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/T1RZ3VVWz4c5aD8a9

Початок – о 10:00, підключення учасників – з 9:30 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

Посилання на відеозапис семінару та презентацію: https://osbb-ok.org.ua/posts/vitciznyanii-ta-miznarodnii-dosvid-rekonstrukciyi-zitlovix-i-gromadskix-budivel-na-teritoriyax-mist-ta-naselenix-punktiv-shho-zaznali-ruinuvan-vnaslidok-boiovix-dii 

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1787
Рейтинг
324
постів
18
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0