Ефективна комунікація з місцевими органами державної влади під час війни

Дата публікації: 07.09.2022

13 серпня відбудеться онлайн-семінар «Ефективна комунікація з органами місцевого самоврядування та місцевими органами державної влади в умовах воєнного стану». Експерти проєкту «Добрі сусіди – одна країна» подiляться навичками та методами ефективної комунікації, розкажуть про комунікативні бар’єри - обрив комунікації та викривлення змісту повідомлення, нерозуміння, стилістичний бар’єр та уникнення комунікації, а також методи та прийоми їхнього подолання. Поговоримо i про зворотний зв'язок у комунікації, зовнішні та внутрішні комунікації, та «золоті» правила успiшних комунікацій.

Разом з експертами, учасники обговорять правову грамотність та її роль у підвищенні ефективності комунікації з органами влади. Ми розкриємо тонкощi комунікації з ОМС та вiйськовими адмiнiстрацiями за допомогою звернень та ефективним поєднанням запитів через інтернет-ресурси  та письмових звернень. Поговоримо про участь у заходах,  зустрічах та нарадах, а також про залучення ЗМІ - «четвертої влади» до висвітлення ваших питань.

Як використовувати соціальні мережі для налагодження ефективної комунікації, чим можуть стати в пригодi асоціації ОСББ чи ЖБК, громадські ради голів правління та як їх перетворити в один з найбільш ефективних механізмів комунікації. Як стати ініціатором вирішення питань, які стосуються як вас, так і ваших сусідів, та усіх мешканців міста, i, звiсно, про волонтерство – як створити самим волонтерський хаб для допомоги ЗСУ, внутрiшньо перемiщеним особам та соціально незахищеним мешканцям міста.

 

Запрошуємо до участі у семінарі керівників та актив ОСББ, співвласників багатоквартирних будинків, представників місцевих ГО.

 

Реєстраційна форма: https://forms.gle/qufriL7UGHMQSPty5

 

Початок – о 15:00, підключення учасників – з 14:30 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

 

@admin
@admin
+1069
Рейтинг
198
постів
22
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0