Ефективна робота систем централізованого теплопостачання

Дата публікації: 19.10.2022

27 жовтня відбудеться онлайн-семінар «Підвищення ефективності роботи систем централізованого теплопостачання – основний спосіб скорочення витрат палива в умовах нового опалювального періоду 2022/2023 рр.». Пiд час семінару експерти розкажуть про актуальні виклики у розвитку систем централізованого теплопостачання та проблемні питання для таких систем.

Запрошуємо до участі у семінарі представників профільних департаментів ОМС, ВЦА, державних органів влади, комунальних підприємств, управляючих компаній, приватного бізнесу.

Професор Анатолій Колієнко, фахівець у сфері теплогазопостачання, старший спеціаліст Інституту місцевого розвитку, презентує основні статті втрат тепла в системі централізованого теплопостачання та способи скорочення витрат палива на етапі генерування тепла. Також учасники дізнаються про способи скорочення втрат тепла на етапі транспортування, та взаємовідносини між суб’єктами генерації і споживання тепла.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/nt7xdPNXY3B4SQcn6

Початок – о 15:00, підключення учасників – з 14:30 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1069
Рейтинг
198
постів
5
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0