Ефективне використання тепла в багатоквартирному будинку

Дата публікації: 06.09.2022

8 вересня відбудеться вебінар «Підвищення ефективності використання теплоти (скорочення непродуктивних втрат теплоти) в умовах житлового багатоквартирного будинку» у рамках оновленого проєкту «Добрі сусіди – одна країна».

Професор Анатолій Колієнко, фахівець у сфері теплогазопостачання, старший спеціаліст Інституту місцевого розвитку, розповідатиме учасникам що таке енергетична ефективність і енергоефективний будинок, енергоефективні заходи і проєкти у будинках. Окрім того, будуть презентовані основні показники енергоефективності. Також присутні дізнаються якою є користь від впровадження енергоефективних заходів для жителів будинку.

Запрошуємо до участі у семінарі керівників та актив ОСББ, співвласників багатоквартирних будинків, представників місцевих ГО.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/Gdxw3X1LRNSED4eZ9

Початок – о 15:00, підключення учасників – з 14:30 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

@admin
@admin
+1057
Рейтинг
194
постів
8
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0