Концепції відновлення громадських просторів міст Біляївка та Вилкове

Дата публікації: 24.02.2023

1 березня для представників органів місцевого самоврядування (ОМС), комунальних підприємств, управляючих компаній, бізнесу, ОСББ та громадських організацій команда проєкту «Добрі сусіди – одна країна» проведе вебінар, під час якого представить концепції відновлення громадських просторів міст Біляївка та Вилкове Одеської області.

У рамках кампанії «Нове життя старої домівки», Руслан Тормосов, виконавчий директор ВБО «Інститут місцевого розвитку», керівник проєкту «Добрі сусіди – одна країна», Володимир Скочко, спеціаліст з будівництва та урбаністики, д-р техн. наук, професор, та Олександр Шевченко, спеціаліст з дизайну, архітектури та просторового планування, презентують концепції відновлення громадських просторів м. Біляївка - Парку Перемоги, набережної каналу р. Турунчук, місце масового відпочинку на вул. Костіна, алеї, що веде до Меморіалу «Слава Героям», пам'ятника Засновникам м. Біляївка – козакам Чорноморського козачого війська, та дитячого майданчику біля багатоквартирного будинку №3 на вул. Садовій. Своєю чергою, для м. Вилкове презентують такі локації для потенцiйного відновлення - прибудинкова територія та захисне укриття на вул. Татарбунарського Повстання, 139.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/dwCw4znBdmcHC2uW8

Початок – о 14:00, підключення учасників – з 13:45 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1803
Рейтинг
332
постів
22
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0