Концепції відновлення громадських просторів міст Чорноморськ та Марганець

Дата публікації: 06.03.2023

10 березня для представників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, управляючих компаній, бізнесу, ОСББ та громадських організацій команда проєкту «Добрі сусіди – одна країна» проведе онлайн-презентацію концепцій відновлення громадських просторів міст Чорноморськ Одеської області та Марганець Дніпропетровської області.

Руслан Тормосов, виконавчий директор ВБО «Інститут місцевого розвитку», керівник проєкту «Добрі сусіди – одна країна», Володимир Скочко, спеціаліст з будівництва та урбаністики, д-р техн. наук, проф., та Олександр Шевченко, спеціаліст з дизайну, архітектури та просторового планування, у рамках кампанії «Нове життя старої домівки» презентують концепції відновлення громадських просторів м. Біляївка – двох скверів на території поліклініки КНП «Чорноморська лікарня» на вул. 1-го Травня, 1, та вул. В. Шума, 4. Для м. Марганець представлять такі локації для потенцiйного відновлення - центральна площа та житлова будівля на вул. Соборній, 15.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/D9AXqUn5uLwojzM2

Початок – о 14:00, підключення учасників – з 13:45 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1817
Рейтинг
337
постів
44
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0