Концепції відновлення громадських просторів міст Чорноморськ та Марганець

Дата публікації: 13.03.2023

10 березня для представників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, управляючих компаній, бізнесу, ОСББ та громадських організацій команда проєкту «Добрі сусіди – одна країна» провела вебінар, під час якого представила концепції відновлення громадських просторів міст Чорноморськ Одеської області та Марганець Дніпропетровської області.

Руслан Тормосов, виконавчий директор ВБО «Інститут місцевого розвитку», керівник проєкту «Добрі сусіди – одна країна», зазначив: «Усі ми впевнені у нашій перемозі, тому вже зараз маємо думати про відновлення міст, які зазнали та досі зазнають руйнувань, і в цьому нам погодилися допомогти декілька десятків країн. Команда проєкту «Добрі сусіди – одна країна» розробила цілу комунікаційну кампанію під назвою «Нове життя старої домівки», що сприятиме відновленню житлового та громадського просторів, які зруйновані внаслідок війни».

Володимир Скочко, спеціаліст з будівництва та урбаністики, доктор технічних наук, професор, та Олександр Шевченко, спеціаліст з дизайну, архітектури та просторового планування, у рамках кампанії «Нове життя старої домівки» презентували концепції відновлення громадських просторів м. Біляївка – двох скверів на території поліклініки КНП «Чорноморська лікарня» на вул. 1-го Травня, 1 та вул. В. Шума, 4. Для м. Марганець представили такі локації для потенцiйного відновлення – центральна площа та житлова будівля на вул. Соборній, 15.

Пан Володимир також окреслив рекомендований порядок виконання подальших передпроєктних, проєктних та будівельно-монтажних робіт для реалізації презентованих концептуальних рішень.

Пан Олександр з м. Чорноморськ відмітив: «Дякуємо за велику роботу, дуже толкові, продумані до деталей концепції для нашого міста! Як тільки закінчиться війна, візьмемо їх в роботу та спробуємо отримати допомогу від донорів для їхньої реалізації. Наразі охочих дійсно дуже багато».

Не були на вебінарі, але бажаєте знати про концепції відновлення громадських просторів міст Чорноморськ та Марганець? Слідкуйте за новинами, скоро надішлемо посилання на відеозапис та презентацію, а поки реєструйтеся на наступний захід:

17 березня: онлайн-презентація «Концепції відновлення благоустрою громадських просторів міст Миколаїв та Харків». Посилання на реєстраційну форму: https://forms.gle/TtLRNZdw NFTmZC236

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1803
Рейтинг
332
постів
63
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0