Мешканців Станиці Луганської навчали сучасним онлайн-інструментам для взаємодії і комунікацій
11 лютого у рамках проєкту «Добрі сусіди — одна країна» представники багатоквартирних будинків, профільних відділів ОМС, ініціативних груп, громадських організацій, та діячі культури Станиці Луганської дiзнавалися про роботу з сучасними онлайн-інструментам для взаємодії і комунікацій.
Юлія Свєженцева, спеціалістка з питань залучення громадськості, пояснила, чому ефективна комунікація є важливою умовою, що визначає результативність громадських ініціатив, та окреслила типові завдання, які легко здійснити за допомогою сучасних онлайн-засобів. Спікерка ознайомила з термінологією, що використовується в онлайн-комунікаціях. Найактивнішими учасниками були Юрій Цукан, завфіліалом Кіндрашівського будинка культури, та Ольга Осипченко, членкиня правління ГО «ДобраДія».
Кадрія Сафіуліна, старша спеціалістка з питань залучення громадськості ініціативи «Добрі сусіди – одна країна», розповіла про сторітелінг та його застосування у соціальних мережах, ознайомила учасників з базовими техніками методу, з популярною літературою, яка описує секрети його впливу на читача або слухача. Звернула увагу на те, якою має бути історія, щоб вона захоплювала аудиторію. Зауважила, що важливою тут є візуальна частина з фото, малюнками, інфографікою, а також навела приклади застосування сторітелінгу на практицi.
Наталія Богданова, спеціалістка Станично-Луганської ВЦА , відзначила: «Cподобалася тема «гугл-інструменти та створення онлайн-опитувальників», обов'язково буду використовувати в роботі. Дякую!»
Ольга Осипченко, членкиня правління ГО «ДобраДія», подякувала спікерам: «Згадала багато термінів та освіжила в голові інформацію».
Наступний тренінг буде присвячений подоланню стресів та професійного вигорання.
Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:
***
Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».
постів