Опалювальний сезон 2022-2023: як підготувати будинок до осінньо-зимового періоду

Дата публікації: 08.08.2022

Для сприяння ефективній підготовці ОСББ до своєчасної, ефективної підготовки до воєнного осінньо-зимового періоду, команда проєкту «Добрі сусіди – одна країна» 4 серпня провела вебінар «Як підготувати будинок і його інженерні системи до опалювального періоду в умовах обмежених витрат палива в генераторах централізованих систем теплопостачання».
Руслан Тормосов, виконавчий директор ВБО «Інститут місцевого розвитку», керівник проєкту «Добрі сусіди – одна країна», нагадав учасникам про місію ініціативи – розвиток культури добросусідства і громадянської активності на теренах України, укріплення партнерства між міськими радами, ОСББ, ГО, НУО та громадянами, посилюючи взаємодію громадян із групами громадянського суспільства.
Анатолій Колієнко, фахівець у сфері теплогазопостачання, старший спеціаліст Інституту місцевого розвитку, професор, акцентував увагу на важливості бережливого ставлення до енергії та ресурсів. Вiн також на прикладах розповів учасникам про нюанси технічної експлуатації і обслуговування будинків, правила визначення фізичного зносу будинку і його елементів. Учасники отримали поради щодо підготовчих робіт до сезонної експлуатації будинку та чинників незадовільної роботи систем опалення і способів їхнього усунення. Спікер презентував шляхи зменшення непродуктивних втрат теплоти у будинку та забезпечення необхідних параметрів мікроклімату при дефіциті відпуску теплоти. 
Не були на заході чи бажаєте ще раз почути відповіді на запитання – тоді слідкуйте за новинами - згодом надішлемо посилання на відеозапис семінару та презентацію. А далі на черзі ще низка вебінарів, не оминіть. 9 серпня відбудеться онлайн-захід «Робота ОСББ в умовах воєнного стану. Загальний  огляд актуальних питань» - анонс за лінком https://bit.ly/3d4SJy8. А  11 серпня усі охочі дізнаються, як ефективно використовувати  газове обладнання у квартирі та будинку – повний анонс за лінком https://bit.ly/3vHM0Rg. 
Долучайтеся, реєстрацію вже відкрито!
*****
Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».
Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

@admin
@admin
+1057
Рейтинг
194
постів
16
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0