Основні правила використання скрапленого газу у побуті

Дата публікації: 11.08.2022

18 серпня відбудеться онлайн-семінар у рамках оновленого проєкту «Добрі сусіди – одна країна». Під час заходу учасники дізнаються про скраплений газ, як альтернативу природному газу та основні правила його використання.

Анатолій Колієнко, фахівець у сфері теплогазопостачання, старший спеціаліст Інституту місцевого розвитку, професор, розповідатиме учасникам про ключові правила використання скрапленого газу, а також про його склад та характеристики. Ще учасники дізнаються, як визначити необхідну кількість газу, чи можна його використовувати як паливо для опалення помешкань, як перевести газові прилади на скраплений газ, та основні правила безпеки при його використанні.

Запрошуємо до участі у семінарі керівництво та актив ОСББ, співвласників багатоквартирних будинків, представників місцевих ГО та інші зацікавлені сторони.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/iqJLfVGi1mQbE4fL8

Початок - о 15:00, підключення учасників - з 14:30 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

Посилання на відеозапис семінару та презентацію:  https://osbb-ok.org.ua/posts/pidgotovka-budinku-do-opalyuvalnogo-periodu-poradi  

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1787
Рейтинг
324
постів
40
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0