Особливості функціонування ОСББ в умовах воєнного стану

Дата публікації: 03.08.2022

09 серпня у рамках оновленого проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбудеться онлайн-семінар «Робота ОСББ в умовах воєнного стану. Загальний  огляд актуальних питань.»

Дмитро Левицький, старший спеціаліст з адвокації ОСББ, та Вікторія Погорєлова, старша спеціалістка з питань розвитку ОСББ проєкту «Добрі сусіди — одна країна», розкриють питання правового режиму воєнного стану. Упродовж зустрічі учасники дізнаються про повноваження органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, як організувати роботу управління ОСББ: в «глибокому тилу» і в прифронтовому місті. Також присутні отримають поради, як вести себе відповідально ОСББ в умовах воєнного стану та як має діяти правління ОСББ, будинок якого перебуває на окупованій території.

Запрошуємо до участі у семінарі керівництво та актив ОСББ, співвласників багатоквартирних будинків, представників місцевих ГО та інші зацікавлені сторони Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Миколаївської та Харківської областей.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/G5H67hy7aySBmvNW7

 

Початок - о 15:00, підключення учасників - з 14:30 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

 

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1370
Рейтинг
242
постів
72
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0