Раціональне використання природного газу у побуті

Дата публікації: 05.08.2022

11 серпня відбудеться онлайн-семінар у рамках оновленого проєкту «Добрі сусіди – одна країна». Під час заходу учасники дізнаються, як ефективно використовувати  газове обладнання у квартирі та будинку.

Упродовж майже двох годин один  із кращих фахівців  України у сфері теплогазопостачання, старший спеціаліст Інституту місцевого розвитку, професор Анатолій Колієнко розповідатиме учасникам про ключові характеристики природного газу  - основного виду палива в житлових будинках, що використовується для приготування їжі та гарячої води. До них належать, зокрема: теплота згорання, межі спалахування, кількість повітря, яке витрачається на горіння тощо. Спікер також презентує основні характеристики побутових газових приладів, до яких належать газові плити, побутові котли і водонагрівачі, й обговорить з учасниками вимоги до їхньої експлуатації. Будуть розглянуті чинники впливу на ефективність роботи  газових побутових приладів, такі як тиск і склад газу, умови відведення продуктів згорання тощо.  Учасники дізнаються про заходи зі скорочення витрат природного газу у побуті, серед яких найбільш важливими є  дотримання вимог до величини тиску газу перед газовим приладом та ефективність виконання правил з  експлуатації і обслуговування таких приладів.

Запрошуємо до участі у семінарі керівництво та актив ОСББ, співвласників багатоквартирних будинків, представників місцевих ГО та інші зацікавлені сторони.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/SMYRVEkim2ANDSPm6

 

Початок - о 15:00, підключення учасників - з 14:30 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

 

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1069
Рейтинг
198
постів
32
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0