Регулювання відпуску теплоти в багатоквартирних будинках

Дата публікації: 08.12.2022

15 грудня у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» для представників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, управляючих компаній та бізнесу відбудеться вебінар «Регулювання відпуску теплоти в системах опалення багатоквартирного будинку».

Професор Анатолій Колієнко, фахівець у сфері теплогазопостачання, старший спеціаліст Інституту місцевого розвитку, розкаже про контроль за відпуском теплоти до будинку - енергомоніторингом витрат, чому місцеве регулювання обов'язково повинно здійснюватися, та ким. Також учасники дізнаються про індивідуальне регулювання роботи опалювальних приладів та його ефективність.

Спікер розповість, як зменшити витрати ресурсів під час експлуатації котелень, ознайомить учасників з роботою системи централізованого теплопостачання в умовах пошкодження системи електропостачання. Також учасники дізнаються, що кількість теплоти, котру виробляє котельня, визначає споживач, та як зменшити споживання теплової енергії.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/k49uwFX3CH6NN38P6  

Початок – о 14:00, підключення учасників – з 13:45 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1370
Рейтинг
242
постів
7
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0