Регулювання відпуску теплоти в багатоквартирних будинках

Дата публікації: 08.12.2022

15 грудня у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» для представників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, управляючих компаній та бізнесу відбудеться вебінар «Регулювання відпуску теплоти в системах опалення багатоквартирного будинку».

Професор Анатолій Колієнко, фахівець у сфері теплогазопостачання, старший спеціаліст Інституту місцевого розвитку, розкаже про контроль за відпуском теплоти до будинку - енергомоніторингом витрат, чому місцеве регулювання обов'язково повинно здійснюватися, та ким. Також учасники дізнаються про індивідуальне регулювання роботи опалювальних приладів та його ефективність.

Спікер розповість, як зменшити витрати ресурсів під час експлуатації котелень, ознайомить учасників з роботою системи централізованого теплопостачання в умовах пошкодження системи електропостачання. Також учасники дізнаються, що кількість теплоти, котру виробляє котельня, визначає споживач, та як зменшити споживання теплової енергії.

Якщо бажаєте отримати більш детальні відповіді на ці та багато інших запитань, переглянте відеозапис семінару у нашому сюжеті:  https://osbb-ok.org.ua/posts/mozlivosti-miscevogo-regulyuvannya-vidpusku-teploti-castina-3 

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1803
Рейтинг
332
постів
26
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 3
А що таке ІТП?
1
0
1 рік тому
ІТП - індівідуальний тепловий пункт. являє собою комплекс обладнання і засобів автоматизації, які забезпечують насосну циркуляцію теплоносія і дозволяють: • перетворення параметрів теплоносія і його підготовку для використання у внутрішньобудинковій мережі, а також контроль цих параметрів; • регулювання витрат теплоносія і розподіл його у внутрішньобудинковій мережі; Що ще дозволяють ІТП - у нашому сюжеті! - https://www.youtube.com/watch?v=HkQJqeb6tRk
1
0
1 рік тому
Дякую.
0
0
1 рік тому