Розпочинаємо третій модуль для ОМС: комунікаційні аспекти залучення громадян до вирішення питань місцевого розвитку

Дата публікації: 26.03.2024

21 березня відбувся перший навчальний вебінар третього модулю (усього їх чотири) безкоштовної спеціальної професійної програми підвищення кваліфікації «Основи успішного залучення громадянського суспільства до вирішення завдань місцевого розвитку» в рамках проєкту «Громада – влада: діалог, довіра, дія». Учасники – представники органів місцевого самоврядування (ОМС) та місцевих органів виконавчої влади семи областей України.

Юлія Свєженцева, старша спеціалістка з питань залучення громадськості Всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку», кандидатка соціологічних наук, доцентка, презентувала тему «Побудова діалогу між місцевою владою і громадою у воєнний та повоєнний час». Спікерка розповіла про потреби та конфлікти між сторонами, розкрила основні моменти діалогового підходу як дієвого інструменту залучення та посилення згуртованості громадян. Пані Юлія окреслила мету, принципи й ознаки діалогу. На прикладах було розглянуто діалогічні заходи у громаді, процес їхньої підготовки та проведення. Бажаєте знати більше? До вашої уваги програма заходупрезентація та відеозапис.

Присутні також відповідали на запитання, запитували самі, ділилися досвідом та проблемами своїх громад. Так, пані Віра з с. Березанка зазначила: «Щорічне звітування голови громади проводиться не відкрито, а запрошують працівників бюджетних установ, аби вони не ставили запитань міському голові, але коли запрошують й інших, люди все одно не активні. Треба над цим працювати. Тепер знаємо, як саме, завдяки вашим вебінарам».

4 квітня приєднуйтеся до наступного вебінару на тему «Конструктивна критика як складова діалогу між владою та громадськістю», передбаченого третім модулем. Реєстраційна форма: https://forms.gle/W1PFggWzNhx38LRD7 (тільки для тих, хто заповнив анкету для участі у програмі).

Щоб отримати сертифікати про підвищення кваліфікації, долучайтеся до наступних занять та успішно пройдіть тестування. Станьте рушійною силою вашої громади. Разом робитимемо все можливе для розвитку громад України!

*****

Реалізація ініціативи «Громада – влада: діалог, довіра, дія» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Проєкт виконує Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
YouTube

Telegram-каналі 

та на сайті https://osbb-ok.org.ua/.

@admin
@admin
+1799
Рейтинг
330
постів
45
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0