Системи електричного опалення

Дата публікації: 13.12.2022

22 грудня відбудеться вебінар про особливості роботи систем електричного опалення для представників ОСББ та місцевих громадських організаційу рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна».

Професор Анатолій Колієнко, фахівець у сфері теплогазопостачання, старший спеціаліст Інституту місцевого розвитку, розкаже про вибір системи опалення за критеріями ефективності та доцільності використання для споживача, вимоги нормативів до електричних систем опалення, особливості їхньої роботи. Також учасники дізнаються про те, як підвищити ефективність роботи опалювальних електроприладів, які з них краще не використовувати. А на завершення заходу присутні зможуть поставити запитання та отримати на них експертні відповіді.

Спікер розповість, як зменшити витрати ресурсів під час експлуатації котелень, ознайомить учасників з роботою системи централізованого теплопостачання в умовах пошкодження системи електропостачання. Також присутні дізнаються, як споживач визначає кількість теплоти, котру виробляє котельня, та як зменшити споживання теплової енергії.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/AhWdSkMbVWcQV84i7

Початок – о 14:00, підключення учасників – з 13:45 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1370
Рейтинг
242
постів
8
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0