Сучасні онлайн-інструменти участі громадськості
Як передбачають аналітики світового рівня, популярність онлайн-заходів у 2024 році продовжуватиме зростати. Після карантинних обмежень цифровий формат взаємодії швидко перетворюється у буденність. Навіть якщо в такому форматі не буде великої необхідності, то за своєю зручністю він обійде очні заходи. Зокрема, онлайн-конференції залишаться з нами надовго, якщо не назавжди.
Тож пропонуємо бути у тренді та ознайомитися з матеріалом на сайті ВБО «Інститут місцевого розвитку», де описані основні онлайн-інструменти громадської участі, як-от: бюджет громадської участі, електронні петиції, звернення громадян та інші. Статтю підготувала Кадрія Сафіуліна, старша спеціалістка з питань залучення громадськості ВБО «Інститут місцевого розвитку», кандидатка технічних наук, доцентка та менторка проєкту «Громада – влада: діалог, довіра, дія».
*****
Реалізація ініціативи «Громада – влада: діалог, довіра, дія» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Ініціативу виконує Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».
Стежити за оновленням та перебігом ініціативи можна на сторінках в соціальних мережах:
та на сайті https://osbb-ok.org.ua/.
постів