Триває третій модуль для ОМС: конструктивна критика як складова діалогу між владою та громадськістю

Дата публікації: 09.04.2024

4 квітня відбувся другий навчальний вебінар третього модулю (усього їх чотири) безкоштовної спеціальної професійної програми підвищення кваліфікації «Основи успішного залучення громадянського суспільства до вирішення завдань місцевого розвитку» в рамках проєкту «Громада – влада: діалог, довіра, дія». Учасники – представники органів місцевого самоврядування (ОМС) та місцевих органів виконавчої влади семи областей України.

На початку зустрічі перевірили домашнє завдання – виконали вправи з розвитку зосереджування та активного слухання. Далі Кадрія Сафіуліна, старша спеціалістка з питань залучення громадськості ВБО «Інститут місцевого розвитку», кандидатка технічних наук, доцентка, презентувала тему «Конструктивна критика як складова діалогу між владою та громадськістю». Спікерка розповіла, що таке критичне мислення і навіщо потрібні його навички. Розкрила основні моменти критики і зворотного зв'язку під час діалогу. Пані Кадрія окреслила поняття самокритики, деструктивної, конструктивної критики з боку громадськості, підказала, як краще на них реагувати. Поговорили про основні правила конструктивної критики. А на завершення лекторка наголосила, що «найкращий спосіб розкритикувати чужу роботу — зробити її краще». Бажаєте знати більше? До вашої уваги програма заходупрезентація та відеозапис.

Протягом усього вебінару учасники відповідали на запитання, запитували самі та виконували практичні вправи. Пані Ірина з м. Олександрія зазначила: «Самокритика – це добре, але все має бути в певних межах. А ще проблема багатьох зараз в тому, що мало спілкування, люди тримають все в собі, рідко співпрацюють та діляться думками, своїми напрацюваннями з іншими».

18 квітня приєднуйтеся до наступного вебінару на тему «Залучення вразливих груп населення до прийняття рішень щодо місцевого розвитку», передбаченого четвертим модулем. Реєстраційна форма: https://forms.gle/aVZhAFWXthPQChLk6 (тільки для тих, хто заповнив анкету для участі у програмі).

Щоб отримати сертифікати про підвищення кваліфікації, долучайтеся до наступних занять та успішно пройдіть тестування. Станьте рушійною силою вашої громади. Разом робитимемо все можливе для розвитку громад України!

*****

Реалізація ініціативи «Громада – влада: діалог, довіра, дія» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Проєкт виконує Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
YouTube

Telegram-каналі 

та на сайті https://osbb-ok.org.ua/.

@admin
@admin
+1787
Рейтинг
324
постів
189
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0