Трудові відносини в ОСББ під час війни

Дата публікації: 16.09.2022

20 вересня відбудеться онлайн-семінар «Особливості трудових відносин в ОСББ в умовах воєнного стану». Війна в Україні триває вже не один день і навіть не місяць. Із введенням воєнного стану передбачаються значні обмеження майже у всіх сферах життя українців. Торкнулися вони також і відносин між ОСББ та громадянами, зокрема, трудових договорів. Дмитро Левицький, старший спеціаліст з адвокації ОСББ, та Вікторія Погорєлова, старша спеціалістка з питань розвитку ОСББ проєкту «Добрі сусіди — одна країна», нададуть вiдповiдi на поширенi питання щодо трудових відносин між ОСББ та працівниками в період дії воєнного стану. Під час вебінару презентують базові поняття трудового законодавства під час війни. Спікери розкажуть про трудові правовідносини і виборні посади. Разом з експертами учасники обговорять особливості укладання, припинення і призупинення трудових договорів в умовах воєнного стану.

Запрошуємо до участі у вебінарі керівників та актив ОСББ, співвласників багатоквартирних будинків, представників місцевих ГО.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/aPCa3x4Wqx8ychQB9

Початок – о 15:00, підключення учасників – з 14:30 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

Посилання на відеозапис семінару та презентацію: https://osbb-ok.org.ua/posts/osoblivosti-trudovix-vidnosin-v-osbb-v-umovax-vojennogo-stanu  

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1817
Рейтинг
337
постів
34
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0