Управління ОСББ за відсутності голови правління

Дата публікації: 09.08.2022

16 серпня у рамках оновленого проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбудеться онлайн-семінар «Робота правління та його голови в умовах воєнного стану. Як управляти ОСББ, коли голова правління відсутній». 

Дмитро Левицький, старший спеціаліст з адвокації ОСББ, та Вікторія Погорєлова, старша спеціалістка з питань розвитку ОСББ проєкту «Добрі сусіди — одна країна», розглянуть практичні ситуації,  пов’язані з управлінням  об’єднанням співвласників  в умовах воєнного стану. Упродовж зустрічі учасники дізнаються, як організувати роботу, коли голова та члени правління перебувають в евакуації або з ними відсутній зв’язок, а також обговорять особливості трудових правовідносин в умовах воєнного стану.

Запрошуємо до участі у семінарі керівництво та актив ОСББ, співвласників багатоквартирних будинків, представників місцевих ГО та інші зацікавлені сторони.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/XQbxFYDnnyhDQ6k56

Початок - о 15:00, підключення учасників - з 14:30 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

 

@admin
@admin
+1370
Рейтинг
242
постів
72
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0