Вебінар для ОГС: побудова діалогу між місцевою владою і громадою у воєнний та повоєнний час

Дата публікації: 29.04.2024

23 квітня відбувся третій безкоштовний вебінар за четвертою навчальною програмою «Соціальні технології успішної реалізації громадських ініціатив» в рамках ініціативи «Громада – влада: діалог, довіра, дія». Цільова аудиторія – представники організацій громадянського суспільства (ОГС), внутрішньо переміщені особи, співвласники багатоквартирних будинків, активні громадяни та ін.

Кадрія Сафіуліна, старша спеціалістка з питань залучення громадськості ВБО «Інститут місцевого розвитку», кандидатка технічних наук, доцентка, розкрила тему «Побудова діалогу між місцевою владою і громадою у воєнний та повоєнний час». Спікерка охарактеризувала виклики для місцевих громад, пов’язані з війною, питання, які потрібно розв’язувати. Лекторка висвітлила тему ефективності слухання, вказала причини того, чому в громадах іноді порушений/відсутній діалог. Пані Кадрія зупинилася на темі конфліктів та глибинних потреб мешканців/ок у місцевих громадах та навела приклади, коли діалог є особливо важливим у громадах, зокрема через приїзд нових людей (ВПО). А ще розглянули багато технологій побудови діалогу, про які більш детально можна дізнатися із програми заходу, презентації та відеозапису.

Учасники активно відповідали на запитання та ділилися досвідом. Так, пані Аліна з
с-ща Близнюки зазначила: «Дякую за можливість навчатися й отримати результат. Дізналася нові терміни: модератор і фасилітатор. Багато важливої і потрібної інформації. Тепер застосовуватимемо на практиці, бо знаємо, як і коли це варто робити».

Нагадуємо, що 30 квітня відбудеться наступний вебінар «Залучення вразливих груп населення до партисипативного врядування», передбачений поточною програмою. Реєстраційна форма: https://forms.gle/YtCAox49sYnSY43v9 (тільки для тих, хто заповнив анкету для участі у програмі).

Долучайтеся до наших наступних заходів, отримайте сертифікати про підвищення кваліфікації, станьте рушійною силою вашої громади. Разом робитимемо все можливе для розвитку громад України!

*****

Реалізація ініціативи «Громада – влада: діалог, довіра, дія» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Проєкт виконує Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
YouTube

Telegram-каналі 

та на сайті https://osbb-ok.org.ua/.

@admin
@admin
+1787
Рейтинг
324
постів
246
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0