Відновлювальні й альтернативні джерела енергії у будинках

Дата публікації: 09.01.2023

12 січня у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» для представників ОСББ та громадських організацій відбудеться вебінар про використання відновлювальних і альтернативних джерел енергії для забезпечення належного мікроклімату у будинках.

Професор Анатолій Колієнко, фахівець у сфері теплогазопостачання, старший спеціаліст Інституту місцевого розвитку, розповiсть про відновлювальні й альтернативні види енергії, мотиви заміни викопних видів палива на відновлювальні й альтернативні, та необхідні для цього умови. Також учасники дізнаються про проєкти із заміни основних джерел енергії у багатоквартирних житлових будинках на альтернативні й відновлювальні в умовах воєнного часу.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/useLRaZDEmC7FxtAA

Початок – о 14:00, підключення учасників – з 13:45 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

 

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1370
Рейтинг
242
постів
6
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0