Використання спільного майна багатоквартирного будинку під час війни

Дата публікації: 28.10.2022

1 листопада у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» для представників ОСББ та місцевих громадських організацій відбудеться вебінар «Спільне майно багатоквартирного будинку: використання і доступ в умовах воєнного стану».

Дмитро Левицький, старший спеціаліст з адвокації ОСББ, та Вікторія Погорєлова, старша спеціалістка з питань розвитку ОСББ, розкажуть про поняття і склад спільного майна багатоквартирного будинку, правові підстави користування ним. Розкриють питання доступу до спільного майна та відповідального за його утримання. А також підкажуть, що робити з несанкціонованим використанням та з пошкодженим спільним майном.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/iFDRuyB9szLTUHuE8

Початок – о 15:00, підключення учасників – з 14:30 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1069
Рейтинг
198
постів
6
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0