Як набути вміння ефективного спілкування: слухати і чути один одного

Дата публікації: 19.01.2023

26 січня для представників ОСББ та місцевих громадських організацій у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбудеться вебінар про вміння продуктивно спілкуватися, налагоджувати дiалог, слухати і чути один одного.

Під час вебінару ви дізнаєтеся про аспекти та процеси комунікації. Поговоримо i про трансформацію повідомлення, з’ясуємо, чому не розуміємо один одного і погано слухаємо. Розглянемо чинники неефективного слухання, ознайомимося з типологією неуважних слухачів.  Учасники заходу почують про зворотний зв’язок при спілкуванні, його види і їхнє застосування під час слухання.

Спікерка – Кадрія Сафіуліна, старша спеціалістка з питань залучення громадськості проєкту «Добрі сусіди – одна країна», розкаже про нерефлексивне, рефлексивне та емпатичне слухання. І, звісно, учасники отримають прості та дієві поради щодо поліпшення загальних навичок комунікації та управління власною увагою.  

Реєстраційна форма: https://forms.gle/w5UDX1nFCquHY1aFA

Початок – о 14:00, підключення учасників – з 13:45 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1370
Рейтинг
242
постів
12
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0