Як навчитися керувати часом і не відкладати справи на потім

Дата публікації: 10.02.2023

16 лютого для представників ОСББ та місцевих громадських організацій у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбудеться вебінар про тайм-менеджмент та прокрастинацію.

Під час вебінару ви дізнаєтеся про особливості тайм-менеджменту як вмінням керувати часом. «Час – найдорожчий із усіх скарбів» - говорив древньогрецький філософ Теофраст.  Керувати часом - це планувати, організовувати, координувати, мотивувати та контролювати, тобто керувати собою. Поговоримо про те, що заважає оптимальному використанню часу. Насамперед, це «синдром завтра», тобто прокрастинація.   Розглянемо види прокрастинації, причини її виникнення та як її подолати. Учасники заходу почують прості правила для підвищення ефективності робочого дня.

Спікерка – Кадрія Сафіуліна, старша спеціалістка з питань залучення громадськості проєкту «Добрі сусіди – одна країна», розкаже про метод «Pomodoro» та дасть поради для оптимального використання часу щодня.  

Якщо бажаєте отримати більш детальні відповіді на ці та багато інших запитань, переглянте відеозапис семінару у нашому сюжеті: https://www.youtube.com/watch?v=SWQGLnjzfY4 

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

@admin
@admin
+1803
Рейтинг
332
постів
24
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0