Як в умовах воєнного стану підготувати будинок до опалювального сезону

Дата публікації: 28.07.2022

4 серпня о 14:30 відбудеться перший онлайн-семінар у рамках оновленого проєкту «Добрі сусіди – одна країна». У фокусі — підготовка будинків до осінньо-зимового періоду. Спікер – один із кращих фахівців України у сфері теплогазопостачання, старший спеціаліст Інституту місцевого розвитку, професор Анатолій Колієнко.

Упродовж двох годин учасники дізнаються про нюанси технічної експлуатації і обслуговування будинків, правила визначення фізичного зносу будинку і його елементів; які роботи слід проводити з підготовки будинку до сезонної експлуатації та чинники незадовільної роботи систем опалення і способи їхнього усунення. Також будуть презентовані способи зменшення непродуктивних втрат теплоти у будинку та забезпечення необхідних параметрів мікроклімату при дефіциті відпуску теплоти до будинку, слухачі зможуть отримати компетентні відповіді на нагальні запитання.

Запрошуємо до участі у семінарі керівництво та актив ОСББ, співвласників багатоквартирних будинків, представників місцевих ГО та інші зацікавлені сторони Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Миколаївської та Харківської областей.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/bJFQbb9YUQJYjQxdA

 Початок онлайн-семінару о 14:30 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1069
Рейтинг
198
постів
19
1
0
Рейтинг посту: +4
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0