Загальні збори та спільні рішення в ОСББ під час війни

Дата публікації: 21.09.2022

27 вересня в рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбудеться онлайн-семінар «Як приймати спільні рішення та проводити загальні збори в умовах воєнного стану». Учасники дiзнаються, чи є обмеження на проведення загальних зборів та чи є спрощення у процедурі їх проведення. А також про те, як можна прийняти спільне рішення, коли багато власників виїхало з міста.  На цi та iншi питання нададуть  експертні відповіді та консультації Дмитро Левицький, старший спеціаліст з адвокації ОСББ, та Вікторія Погорєлова, старша спеціалістка з питань розвитку ОСББ проєкту «Добрі сусіди — одна країна».

Запрошуємо до участі у семінарі керівників та актив ОСББ, співвласників багатоквартирних будинків, представників місцевих ГО.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/NN8i7aMxAnH7KHVX8

Початок – о 15:00, підключення учасників – з 14:30 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

Посилання на відеозапис семінару та презентацію: https://osbb-ok.org.ua/posts/yak-priimati-spilni-risennya-ta-provoditi-zagalni-zbori-v-umovax-vojennogo-stanu

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1785
Рейтинг
323
постів
96
1
0
Рейтинг посту: +4
Поширити
Коментарі
Коментарі: 3
Чекаю на семінар. Зараз це актуальна тема для мене
1
0
1 рік тому
Чи можуть у ревізійній комісії перебувати колишній бухгалтер та голова ОСББ?
1
0
1 рік тому
Зазвичай ревізійна комісія складається з трьох осіб, які не мають стосунку до фінансової діяльності ОСББ та не мають конфлікту інтересів. Колишній бухгалтер та голова ОСББ можуть мати конфлікт інтересів, оскільки вони були причетні до фінансових справ ОСББ та можуть мати свої погляди на вирішення питань, пов'язаних з фінансами. Тому їх участь в ревізійній комісії може бути проблематичною. Якщо розглядається питання про включення колишнього бухгалтера та голови ОСББ до складу ревізійної комісії, необхідно уникати конфлікту інтересів та визначити їх роль в комісії таким чином, щоб забезпечити незалежність та об'єктивність ревізії фінансової діяльності ОСББ.
0
0
1 рік тому