Заміщення природного газу іншими видами палива

Дата публікації: 09.11.2022

17 листопада у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» для представників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, управляючих компаній та бізнесу, відбудеться вебінар про зменшення споживання природного газу і його заміщення іншими видами палива.

Анатолій Колієнко, фахівець у сфері теплогазопостачання, старший спеціаліст Інституту місцевого розвитку, презентує характеристики різних видів палива, розкаже про умови взаємозамінності природного газу й інших видів ресурсів, та економічні засади отримання теплоти з різних горючих речовин. Спікер розповість, яка деревина є відновлювальним видом палива та відповідні критерії сталості. Також учасники дізнаються про особливості проєктування й експлуатації твердопаливних котелень та екологічні засади заміщення природного газу іншими видами палива.

Якщо бажаєте отримати більш детальні відповіді на ці та багато інших запитань, переглянте відеозапис семінару у нашому сюжеті:    https://www.youtube.com/watch?v=o1bX4iijw2Q 

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

@admin
@admin
+1817
Рейтинг
337
постів
88
2
0
Рейтинг посту: +6
Поширити
Коментарі
Коментарі: 4
Чи можна включати пальники газової плиту та грітися від комфорок, якщо у квартирі холодно?
0
0
1 рік тому
Якщо у вас холодно у квартирі, то включення пальників газової плити або гріючих елементів комфорок не є найбезпечнішим і ефективним способом нагрівати квартиру. Увімкнення пальників газової плити може викликати викиди вуглекислого газу та інших шкідливих речовин, які можуть бути небезпечними для здоров'я. Тому не рекомендується включати пальники газової плити та грітися від комфорок, якщо у квартирі холодно. Це може бути дуже небезпечно, оскільки ви можете стати жертвою отруєння вугільним газом або пожежі. Замість цього, рекомендується використовувати безпечні та ефективні засоби опалення, такі як електричні обігрівачі, радіатори або системи центрального опалення, якщо вони є в квартирі.
0
0
1 рік тому
У нас на кухні полумя на пальнику газової плити має жовте забарвлення, на кухні відчувається якийсь сторонній запах, як тільки включаю пальник газової плити Чому і що робити?
0
0
1 рік тому
Жовте забарвлення полум'я на пальнику газової плити та наявність стороннього запаху можуть бути ознаками того, що газова плита несправна і потребує ремонту або обслуговування. Жовте забарвлення полум'я може бути ознакою того, що газ не повністю спалюється. Це може бути спричинене неправильним налаштуванням пальників або забрудненням пальників та їх отворів. Наявність стороннього запаху може свідчити про протікання газу, яке може бути дуже небезпечним. Якщо у вас є підозра на те, що газова плита несправна, рекомендується виключити газовий кран та звернутися до фахівців з обслуговування газової техніки, щоб вони перевірили плиту та виправили будь-які проблеми.
0
0
1 рік тому