Заміщення природного газу іншими видами палива

Дата публікації: 09.11.2022

17 листопада у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» для представників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, управляючих компаній та бізнесу, відбудеться вебінар про зменшення споживання природного газу і його заміщення іншими видами палива.

Анатолій Колієнко, фахівець у сфері теплогазопостачання, старший спеціаліст Інституту місцевого розвитку, презентує характеристики різних видів палива, розкаже про умови взаємозамінності природного газу й інших видів ресурсів, та економічні засади отримання теплоти з різних горючих речовин. Спікер розповість, яка деревина є відновлювальним видом палива та відповідні критерії сталості. Також учасники дізнаються про особливості проєктування й експлуатації твердопаливних котелень та екологічні засади заміщення природного газу іншими видами палива.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/jsU85KYsoDYTqyDg7

Початок – о 15:00, підключення учасників – з 14:45 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

@admin
@admin
+1069
Рейтинг
198
постів
5
1
0
Рейтинг посту: +4
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0