Запровадження енергоефективних заходів в системі комунального теплопостачання

Дата публікації: 20.01.2023

26 січня у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» для представників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, управляючих компаній та бізнесу відбудеться вебінар про мотиви впровадження енергоефективних заходів в системі комунального теплопостачання.

Професор Анатолій Колієнко, фахівець у сфері теплогазопостачання, старший спеціаліст Інституту місцевого розвитку, розповiсть про енергоефективні заходи, їхню мету та результати. Також учасники дізнаються про мікроклімат у домівках, який важливий для комфортного перебування людей. Спікер розповість про мотивацію постачальників та споживачів теплоти щодо поліпшення енергоефективності.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/rAjshJkPYVVNLLKr9

Початок – о 10:00, підключення учасників – з 09:45 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1370
Рейтинг
242
постів
6
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0