Запровадження енергоефективних заходів в системі комунального теплопостачання

Дата публікації: 20.01.2023

26 січня у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» для представників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, управляючих компаній та бізнесу відбудеться вебінар про мотиви впровадження енергоефективних заходів в системі комунального теплопостачання.

Професор Анатолій Колієнко, фахівець у сфері теплогазопостачання, старший спеціаліст Інституту місцевого розвитку, розповiсть про енергоефективні заходи, їхню мету та результати. Також учасники дізнаються про мікроклімат у домівках, який важливий для комфортного перебування людей. Спікер розповість про мотивацію постачальників та споживачів теплоти щодо поліпшення енергоефективності.

Якщо бажаєте отримати більш детальні відповіді на ці та багато інших запитань, переглянте відеозапис семінару у нашому сюжеті: https://osbb-ok.org.ua/posts/motivaciya-vprovadzennya-energoefektivnix-zaxodiv 

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1787
Рейтинг
324
постів
20
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0