Енергоефективність в будівлях
Електрозабезпечення багатоквартирного будинку
Яким чином електроенергія потрапляє до будинку?
Яке ж спільне майно потребує електричної енергії?
Підготовка будинку до опалювального періоду. Поради. Онлайн-семінар 18 серпня 2022 року
18 серпня 2022 року команда проєкту «Добрі сусіди – одна країна» провела онлайн-семінар "Підготовка будинку до опалювального періоду. Поради".
Підвищення надійності функціонування інженерних систем будівлі в умовах військового часу. Онлайн-семінар 8 грудня 2022 року
8 грудня 2023 року у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» для представників ОСББ та громадських організацій відбувся вебінар про підвищення надійності функціонування інженерних систем будівлі під час війни.
Заходи зі скорочення витрат природного газу у побуті
Розгляд можливості зменшення витрат газу у газових побутових приладах за рахунок збільшення ефективності їхньої роботи є корисним як для газопостачальних організацій, так і для споживачів.
Підвищення ефективності використання теплоти в умовах житлового багатоквартирного будинку
Під енергетичною ефективністю згідно із Законом розуміють властивість будівельних конструкцій і інженерних систем будівлі забезпечувати протягом усього її життєвого циклу оптимальні параметри мікроклімату у приміщеннях при нормативно допустимому і законодавчо встановленому рівні питомих витрат енергетичних ресурсів на потреби: опалення; освітлення; вентиляції; гарячого водопостачання; кондиціювання
повітря.
Можливості місцевого регулювання відпуску теплоти. Частина 1
Стійкість і працездатність системи централізованого теплопостачання залежить від можливості місцевого регулювання відпуску теплоти у будинку або ступеня керованості системою на етапі відпуску (реалізації теплоти).
Можливості місцевого регулювання відпуску теплоти. Частина 2
Регулювання відпуску теплоти ─ один з основних елементів сучасної системи теплопостачання і ознака новітніх абонентських систем опалення.
Можливості місцевого регулювання відпуску теплоти. Частина 3
Саме час розглянути засоби регулювання й конструкції індивідуальних теплових пунктів, що дають можливість автоматичного погодного регулювання відпуску теплоти на вводі до будинку (індивідуального регулювання) і, відповідно, скорочення платежів за опалення.
Можливості місцевого регулювання відпуску теплоти. Частина 4
Навіть автоматизовані ІТП з погодним управлінням дають можливість здійснювати регулювання лише для групи квартир і ніяк не можуть задовольнити потребу жителів кожної окремої квартири в самостійному місцевому регулюванні кожного опалювального приладу.
Мотивація впровадження енергоефективних заходів
У назві цього допису є два ключових поняття: мотивація і енергоефективність. Мотива́ція — спонукання до дії; процес, що керує поведінкою людини, визначає здатність людини діяльно задовольняти свої певні потреби. Якщо людина вмотивована, то результат її діяльності не забариться.
Актуальні питання генерації, транспортування і відпуску теплоти в системах централізованого і децентралізованого теплопостачання. Онлайн-семінар 2 лютого 2023 року
2 лютого 2023 року відбувся заключний вебінар проєкту «Добрі сусіди – одна країна», під час якого учасники дізналися про актуальні питання генерації, транспортування і відпуску теплоти в системах централізованого і децентралізованого теплопостачання.