Актуальні питання діяльності ОСББ

Дата публікації: 23.02.2023

28 лютого для представників ОСББ та місцевих громадських організацій у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбудеться вебінар, де учасники розглянуть особливості діяльності асоціацій ОСББ, принципи і досвід адвокації спільних інтересів, а також судову практику з актуальних питань діяльності ОСББ.

Дмитро Левицький, старший спеціаліст з адвокації ОСББ, та Вікторія Погорєлова, старша спеціалістка з питань розвитку ОСББ, обговорять оскарження рішень установчих і загальних зборів, захист спільного майна від неправомірного втручання та привласнення, сплату внесків. Спікери нагадають учасникам про переваги та недоліки асоціації ОСББ, її відмінність від інших форм взаємодії ОСББ та порядок її створення, як управляти будинками та як об’єднання керують асоціацією. Учасники закріплять знання  про цілі адвокації, стратегію і тактику представництва інтересів органiзацiй спiввласникiв, та приклади адвокування інтересів ОСББ. 

Посилання на відеозапис семінару та презентацію: https://osbb-ok.org.ua/posts/obgovorennya-pidsumok-proidenogo-onlain-seminar-28-lyutogo-2023-roku 

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1799
Рейтинг
330
постів
55
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0