Надійність функціонування інженерних систем будівлі в умовах воєнного часу

Дата публікації: 30.11.2022

8 грудня у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» для представників ОСББ та громадських організацій відбудеться вебінар про варіанти підвищення надійності функціонування інженерних систем будівлі під час війни.

Професор Анатолій Колієнко, фахівець у сфері теплогазопостачання, старший спеціаліст Інституту місцевого розвитку, розкаже про інженерні системи будинку, які є основою його життєзабезпечення, головні ризики, що виникають під час їхньої експлуатації в умовах воєнного часу. Спікер розповість про досягнення надійності шляхом резервування і підвищення стійкості роботи елементів систем, гідравлічну і теплову витривалість мереж опалення. Також учасники дізнаються про відповідальність жителів будинків за роботу інженерних систем.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/4hPvMF2sMyYTTbrW6

Початок – о 14:00, підключення учасників – з 13:45 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

@admin
@admin
+1370
Рейтинг
242
постів
12
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0