Обговорення: облік та звітність в ОСББ

Дата публікації: 27.12.2022

29 грудня для представників ОСББ та місцевих громадських організацій у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбудеться вебінар, під час якого учасники обговорять тему обліку та звітності в об’єднаннях співвласників.

Дмитро Левицький, старший спеціаліст з адвокації ОСББ, та Вікторія Погорєлова, старша спеціалістка з питань розвитку ОСББ, підіб’ють короткі підсумки пройдених раніше тем, детально розберуть заздалегідь надіслані запитання учасників. А на завершення заходу проведуть сесію, під час якої присутні зможуть поставити запитання і отримати на них експертні відповіді. 

Реєстраційна форма: https://forms.gle/PwBGksV9cL51h7Zc9

Початок – о 14:00, підключення учасників – з 13:45 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

Посилання на відеозапис семінару та презентацію: https://osbb-ok.org.ua/posts/obgovorennya-oblik-ta-zvitnist-v-osbb-1  

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1799
Рейтинг
330
постів
29
1
0
Рейтинг посту: +4
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0