Запровадження і збір внесків в ОСББ: тонкощi та принциповi положення

Дата публікації: 24.01.2023

31 січня для представників ОСББ та місцевих громадських організацій у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбудеться вебінар, під час якого учасники вчетверте розглянуть тему запровадження і збору внесків в ОСББ, обговорять нагальні питання та підіб’ють підсумки пройденого.

Дмитро Левицький, старший спеціаліст з адвокації ОСББ, та Вікторія Погорєлова, старша спеціалістка з питань розвитку ОСББ підсумують пройдені раніше теми, нагадають про загальні засади запровадження, сплати та обліку внесків в ОСББ, юридичні аспекти збору платежів, організаційні та соціально-психологічні прийоми роботи з різними категоріями “неплатників”. Детально розберуть заздалегідь надіслані запитання учасників, що стосуються поширених міфів і судової практики щодо внесків в ОСББ. А на завершення заходу проведуть сесію, під час якої присутні зможуть поставити запитання і отримати на них експертні відповіді стосовно роботи з боржниками.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/Q78mC5weMk7uLcDs6

Початок – о 14:00, підключення учасників – з 13:45 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

Посилання на відеозапис семінару та презентацію: https://osbb-ok.org.ua/posts/zaprovadzennya-i-zbir-vneskiv-v-osbb-tonkoshhi-ta-principovi-polozennya

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1787
Рейтинг
324
постів
30
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0