ОСББ у прифронтовому місті

Дата публікації: 02.09.2022

6 вересня у рамках оновленого проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбудеться онлайн-семінар «Що робити правлінню ОСББ у прифронтовому місті».

Дмитро Левицький, старший спеціаліст з адвокації ОСББ, та Вікторія Погорєлова, старша спеціалістка з питань розвитку ОСББ проєкту «Добрі сусіди — одна країна», розглянуть питання нового законодавства, укриттів, раціональної поведінки правління та ін. Учасники дізнаються про сусідську взаємодопомогу і (само)організацію безпеки. Під час вебінару поговоримо також про доступ до квартир і нежитлових приміщень.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/aDMqryd3ynP5FbMLA  

Початок – о 15:00, підключення учасників – з 14:30 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

@admin
@admin
+1069
Рейтинг
198
постів
4
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0