Підготовка до опалювального періоду в умовах дефіциту паливно-енергетичних ресурсів

Дата публікації: 01.09.2022

6 вересня відбудеться онлайн-семінар «Організація підготовки житлового фонду до нового опалювального періоду в умовах дефіциту паливно-енергетичних ресурсів» у рамках оновленого проєкту «Добрі сусіди – одна країна».

Професор Анатолій Колієнко, фахівець у сфері теплогазопостачання, старший спеціаліст Інституту місцевого розвитку, розповідатиме учасникам про основні задачі утримання і технічного обслуговування будинків, а також про вимоги відповідних нормативів. Окрім того, будуть презентовані актуальні виклики експлуатації і утримання, перелік робіт з сезонного обслуговування житлових будинків.

Запрошуємо до участі у семінарі представників профільних департаментів ОМС, ВЦА, державних органів влади, комунальних підприємств, управляючих компаній, приватного бізнесу.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/7Bi1r9sgbmwXBDXZ7

Початок – о 11:00, підключення учасників – з 10:30 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

Посилання на відеозапис семінару та презентацію: https://osbb-ok.org.ua/posts/organizaciya-pidgotovki-zitlovogo-fondu-do-novogo-opalyuvalnogo-periodu-v-umovax-deficitu-palivno-energeticnix-resursiv

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

@admin
@admin
+1787
Рейтинг
324
постів
11
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0