Початок діяльності ОСББ в умовах воєнного часу: перехід до самозабезпечення

Дата публікації: 23.11.2022

29 листопада у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» для представників ОСББ та громадських організацій відбудеться вебінар «Створення і початок діяльності ОСББ в умовах воєнного часу. Частина 2. Початок роботи і перехід до самозабезпечення».

Дмитро Левицький, старший спеціаліст з адвокації ОСББ, та Вікторія Погорєлова, старша спеціалістка з питань розвитку ОСББ, розкажуть про особливості відновлення та виготовлення технічної документації на будинок, спростують міфи про «списання з балансу» і «передачу в управління». Пiд час вебінару учасники поговорять про перехід до самозабезпечення і те, як правильно припинити відносини з управителем.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/UQxcZ9nZb2dNbHU37

Початок – о 14:00, підключення учасників – з 13:45 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

Посилання на відеозапис семінару та презентацію: https://osbb-ok.org.ua/posts/stvorennya-i-pocatok-diyalnosti-osbb-v-umovax-vojennogo-casu-castina-2-pocatok-roboti-i-perexid-do-samozabezpecennya 

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1799
Рейтинг
330
постів
34
1
0
Рейтинг посту: +4
Поширити
Коментарі
Коментарі: 2
Яким чином секономити електроенергію у багатоквартирному будинку? Як зберегти електропроводку?
2
0
1 рік тому
В будинку «серцем» електрики є головний розподільчий щит – скорочено ГРЩ. Саме в ньому встановлений головний вимикач, який з’єднує кабель, що підійшов до будинку, із внутрішньобудинковою електричною мережею. Внутрішньобудинкові електричні мережі складаються з двох типів електричних мереж, а саме: для електрозабезпечення електроприладів власників кварти та нежитлових приміщень; для електрозабезпечення спільних побутових потреб та роботи інженерного обладнання багатоквартирного будинку. Більше інформації : https://osbb-ok.org.ua/libraries/energoefektivnist-v-budivlyax
0
0
1 рік тому