Порядок врахування доходів при призначенні житлових субсидій

Дата публікації: 10.11.2022

18 листопада у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» для представників ОСББ та громадських організацій відбудеться вебінар «Що треба знати про порядок врахування доходів при призначенні житлових субсидій».

Разом з Антоном Левицьким, експертом проєкту, присутні розглянуть наявні джерела інформації про доходи, які їхні види (не) враховуються при призначенні субсидії, зокрема учасникам бойових дій та членам домогосподарств, у яких немає прибутків. Експерт розповiсть про період, за який враховуються доходи при призначенні житлової субсидії, та що треба декларувати. Пiд час вебінару поговорять i про сплату ЄСВ як умову нарахування субсидії, врахування доходів членів сімей зі складу домогосподарства та осіб, які не проживають за місцем реєстрації. Також учасники дізнаються про особливості врахування кількох видів доходів одночасно: допомоги по безробіттю, зарплати, пенсії, соціальних виплат.

Якщо бажаєте отримати більш детальні відповіді на ці та багато інших запитань, переглянте відеозапис семінару у нашому сюжеті: https://osbb-ok.org.ua/posts/zitlovi-subsidiyi-ekspertni-vidpovidi-na-aktualni-zapitannya 

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1817
Рейтинг
337
постів
18
2
0
Рейтинг посту: +6
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0