Судова практика щодо актуальних питань діяльності ОСББ

Дата публікації: 31.01.2023

7 лютого січня для представників ОСББ та місцевих громадських організацій у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбудеться вебінар «Огляд судової практики з актуальних питань діяльності ОСББ».

Дмитро Левицький, старший спеціаліст з адвокації ОСББ, та Вікторія Погорєлова, старша спеціалістка з питань розвитку ОСББ, розкажуть про оскарження рішень установчих і загальних зборів. Учасники дізнаються про захист спільного майна від неправомірного втручання та привласнення. Спікери обговорять тему сплати внесків та інші актуальні питання.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/46DfGDj66FfNCtSw7

Початок – о 14:00, підключення учасників – з 13:45 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

Посилання на відеозапис семінару та презентацію:  https://osbb-ok.org.ua/posts/oglyad-sudovoyi-praktiki-z-aktualnix-pitan-diyalnosti-osbb 

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1785
Рейтинг
323
постів
35
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0