Тепловий комфорту в помешканнях та гаряче водопостачання під час війни

Дата публікації: 26.08.2022

1 вересня відбудеться онлайн-семінар «Досягнення теплового комфорту в помешканнях в умовах обмеженого надходження теплоти на опалення і гаряче водопостачання з систем гарячого водопостачання» у рамках оновленого проєкту «Добрі сусіди – одна країна».

Анатолій Колієнко, старший спеціаліст Інституту місцевого розвитку, професор, розповідатиме про основні поняття комфортних параметрів мікроклімату у помешканні, залежність відчуття комфорту від типу одягу та ін. Учасники дізнаються про фактори, від яких залежить температура у помешканні, та зміну температури у помешканні при зменшенній подачі енергоносіїв. Під час вебінару поговоримо також про те, як зменшити втрати теплоти у багатоквартирному будинку.

Запрошуємо до участі у семінарі керівництво та актив ОСББ, співвласників багатоквартирних будинків, представників місцевих ГО та інші зацікавлені сторони.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/fYJ9m44JRE1jjvRu9

 

Початок – о 15:00, підключення учасників – з 14:30 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1069
Рейтинг
198
постів
13
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0