Запровадження і збір платежів в ОСББ

Дата публікації: 09.01.2023

10 січня для представників ОСББ та місцевих громадських організацій у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбудеться вебінар, під час якого учасники обговорять загальні засади запровадження, сплати та обліку внесків в ОСББ.

Дмитро Левицький, старший спеціаліст з адвокації ОСББ, та Вікторія Погорєлова, старша спеціалістка з питань розвитку ОСББ, розкажуть про витрати, на які можуть збиратися внески в ОСББ, правила їхнього розрахунку. Учасники дізнаються про належне юридичне оформлення внесків, порядку їхньої сплати, та кошторису. Спікери обговорять питання «взаємозаліків» та готівкових розрахунків, презентують організацію прийому та обліку внесків співвласників в ОСББ.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/915b78gXL396yunF7

Початок – о 14:00, підключення учасників – з 13:45 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

Посилання на відеозапис семінару та презентацію: https://osbb-ok.org.ua/posts/zaprovadzennya-i-zbir-plateziv-v-osbb-1 

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1803
Рейтинг
332
постів
31
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0