Зміни в порядку надання житлових субсидій

Дата публікації: 04.11.2022

11 листопада у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» для представників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, управляючих компаній та бізнесу, відбудеться вебінар про нові умови порядку надання житлових субсидій та особливості призначення субсидiй під час війни.

Антон Левицький, старший спеціаліст з соцзахисту ВБО «Інститут місцевого розвитку», розповість про постанови уряду, що регулюють питання соціального захисту в умовах воєнного стану, порядок нарахування, виплати пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану. Учасники розглянуть особливості підтримки окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України. Учасники поговорять і про призначення субсидій на опалювальний період в умовах воєнного стану та порядок врахування доходів у цьому процесі, розкриють питання змін до порядку надання житлових субсидій.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/yLMQLwQ9qSYNaJvw6

Початок – о 14:00, підключення учасників – з 13:45 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.

 

@admin
@admin
+1069
Рейтинг
198
постів
4
0
0
Рейтинг посту: +2
Поширити
Коментарі
Коментарі: 0