Співпраця ОСББ з органами місцевого самоврядування
Відповідь дав
@admin:
Прибудинкова територія – це частина земельної ділянки певного розміру, яка включає ще й ділянку під будинком. Як правило, розміри і цільове призначення земельної ділянки, включаючи прибудинкову територію, визначають державні будівельні норми.
Відповідь дав
@admin:
Тому, що ОСББ - це переконливий приклад ефективної самоорганізації громадян на рівні свого будинку. Чудова школа демократії, де кожен може бути обраний до правління чи в ревізійну комісію. Це приклад формування відповідального, небайдужого власника, який бере на себе всі клопоти, що пов’язані з утриманням свого будинку та прибудинкової території.
Відповідь дав
@admin:
Доволі часто у багатоквартирних будинках є приміщення, які належать державі або територіальній громаді. Наприклад, нежитлові приміщення, в яких розташовано органи державної влади або місцевого самоврядування, або ж які у держави чи територіальної громади орендуються під магазини, аптеки тощо.
Відповідь дав
@admin:
Законодавство не оперує поняттям “неприватизована квартира”. Конституція України визначає право приватної власності фізичних і юридичних осіб, право комунальної власності територіальних громад та право державної власності держави Україна. Відповідно, коли в розмовній мові використовують термін “неприватизована” квартира, то мають на увазі просто “не передана у приватну власність”. Тобто, така квартира перебуває у комунальній або в державній власності, а не є “безхазяйною”.